درباره ما

کاربر گرامی خوش آمدید:
سایت فروشگاه اینترنتی گسترکالا از سال 1394 فعالیت خود را در خصوص فروش لوازم خانگی، انواع دستگاههای سرمایش ، گرمایش و تهویه مطبوع آغاز نمود. و با استقبال بسیار خوبی مواجه گردید.
همواره تلاش کرده ایم با ارائه بهترین و جدیدترین محصولات دارای گارانتی و کیفیت بالا،  قیمت های مناسب  در سایت فروشگاه اینترنتی گسترکالا ، علاوه بر همراهی با شما عزیزان در انتخاب و خرید آسان ، حس خوب خرید بهینه و هوشمند از فروشگاه معتبر اینترنتی گسترکالا را نیز تجربه نمائید .

بنابراین با توجه به تنوع و گستردگی محصولات و برندهای ارائه شده در گسترکالا از یک طرف و توانایی این شرکت در ارائه بیشترین تخفیف ها همراه با گارانتی اصلی شرکت های تولید کننده ( بدلیل ارتباطات و سفارشات مداوم گسترکالا با تولید کنندگان معتبر ) ، شما می توانید کلیه محصولات لوازم خانگی، تهویه مطبوع،گرمایشی و سرمایشی از برندهای مختلف را از شرکت گسترکالا تهیه نموده و خود را از دردسر های تماس و پیگیری با فروشندگان مختلف معاف نمایید .

کارشناسان شرکت گسترکالا در روزهای هفته از ساعت 9 صبح تا 19 عصر و پنجشنبه ها و جمعه تا ساعت 17 آماده انجام سفارشات شما می باشند.
تماس از طریق تلفن : 88307606(021) :

تماس وپشتیبانی : 09195014900

پست الکترونیک info@gostarkala.com